İçeriğe geç

Bizi Tanıyın

19 yıldır müşterilerimizin memnuniyetiyle sonuçlanan projelere imza atıyoruz...
Hızlı Hosting Çözümleri

Profesyonel ekibimiz ile her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız.

Siz değerli müşterilerimizin internet dünyasında var olabilmek için ihtiyaç duyduğu tüm tasarım, yazılım ve iletişim gereksinimlerini ekonomik web tasarım istekleriniz doğrultusunda karşılamak, memnuniyetinizin ışığında yeni projelerde yeni insanlarla birlikte çalışmak ve firmanıza internete dair hayat kurtarıcı ipuçları vermek amacıyla kurduğumuz Kartvizit Sayfa, 2001 yılından bu yana amaçları doğrultusunda hareket etmekte ve sizlerden aldığı güvenle büyümeyi sürdürmektedir.

İnternet dünyasının tabiri caizse bir rekabet savaşı ortamına dönüştüğü günümüzde Kartvizit Sayfa, markaların ve firmaların sektörlerindeki rakipleri ile olan rekabetlerinde onların yanında olmakta ve internetteki çözüm ortaklığı görevini üstlenmektedir. Kartvizit Sayfa, destek verdiği tüm marka ve firmaların sektörlerinde rakiplerinden farklı bir noktada konumlanmasında ve pazar paylarının artmasında etki sahibi olup sunduğu özel çözümler ve ürettiği stratejiler ile fark yaratmaktadır. 

Kurumsal web tasarımları, profesyonel web yazılımları, butik e-ticaret yazılımları, web sitelerinin içerik yönetimleri (CMS), arama motorları optimizasyonu (SEO), sosyal medya yönetimi, internet danışmanlığı, güncelleme ve bakım gibi birçok hizmetle iş ortaklarının yanında olan Kartvizit Sayfa, logo tasarımı, katalog tasarımı ve ambalaj tasarımı gibi birçok opsiyonu içerisinde barındıran kurumsal kimlik tasarımları ile tanıtım filmleri, havadan video çekimleri, dijital animasyonlar ve fotoğraf çekimlerini içerisinde barındıran prodüksiyon hizmetlerini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Kartvizit Sayfa, her iş ortağına ilk iş ortağı gibi heyecanla yaklaşır ve her yeni projede yılların tecrübesini ve iş aşkını açığa çıkarır. Bu nedenle Kartvizit Sayfa, profesyonelliğin, ekip ruhunun, deneyimin, çözüm odaklı çalışmanın ve güçlü iletişimin yanında kaliteli, güvenilir ve her zaman yanınızda olan bir çözüm ortaklığı sunmaktadır. Profesyonel web tasarım hizmetlerimizi aynı zamanda ucuz web tasarım ve ekonomik web tasarım çözümlerimizle de destekliyoruz. 

Eğer siz de profesyonel bir desteğin yanında güvenilir ve kaliteli bir çözüm ortağı arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

EN İYİSİ OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

Yüksek Kalite, Şeffaflık ve Süreklilik

Daima yenilikçi, estetik ve kullanışlı siteler için çalışıyor ve güçlü sunucu alt yapılarımız ile yapmış olduğumuz web sitelerinde trafik kontrolünü büyük bir titizlik ile yönetiyoruz.

Ayrıca yönetim paneliniz sayesinde, ürün veya hizmetlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Süper Hızlı Web Sitesi

Ekip Çalışması

İşini severek yapan, alanında uzman tecrübeli bir ekibiz. 

Ucuz Web Tasarım

Başarı

En büyük başarıyı müşterilerimizi memnun etmek olarak görüyoruz. 

error: İçerik korunmaktadır !!